Otázky a odpovědi

Přišel jsem o zaměstnání, proto jsem nemohl 6 měsíců splácet půjčky, dnes již práci mám, ale exekutor po mě chce zaplatit celkem 430.000Kč, jinak příjdu o dům. Můžete mi pomoci?

Ano, můžeme Vám pomoci. Je zde více způsobů řešení:

 1. Vyplatíme Vaši exekuci tj.oddlužíme Vás i Vaši nemovitost a následně Vám vyřídíme levný úvěr v bance.
 2. Poskytneme Vám nebankovní hypotéku, kde neřešíme registry, ani nedokládáte příjem.
 3. Poskytneme Vám leasing nemovitosti, kde neřešíme registry, ani nedokládáte příjem.

Splácím více půjček najednou. Mám již záznam v registrech za opožděné splátky. Chtěl bych splácet pouze jednu, ať mám lepší přehled. Nikde už mi nepůjčí. Také se mi nelíbí výše úroků, které nyní platím. Chtěl bych dosáhnout co nejvýhodnějšího úroku. Nemovitost prodat nechci. Co mi může nabídnout vaše společnost?

Prostřednictvím nebankovní hypotéky umíme řešit i tuto situaci. Všechny Vaše drahé půjčky vyplatíme, Vy budete splácet pouze jednu půjčku s nízkým úrokem.


Dostal jsem se do tíživé situace a nevím si rady. Jsem podnikatel. Mám hypotéku u KB ve výši 3mil., momentálně jsem se díky neplatícím obchodním partnerům dostal do prodlení se splátkami o 5 měsíců a banka mi hypotéku zesplatnila. Chtějí po mě zaplatit 3mil. najednou. Dům má cenu 6 mil. Kč. Můžete mi pomoci?

Ano můžeme, je zde několik způsobů řešení:

 1. Pokud jste již schopen řádně splácet! Vyplatíme z vlastních prostředků bance zesplatněnou hypotéku 3 mil. a nemovitost tak oddlužíme. Následně Vám vyřídíme nový hypoteční úvěr.
 2. Pokud jste již schopen řádně splácet! Vyřídíme Vám nebankovní hypotéku nebo leasing nemovitosti. U leasingu je nižší splátka.
 3. Pokud nemáte možnost splácet, tedy nemáte příjem, nemá smysl vyřizovat další hypotéku. V tomto případě můžeme vyplatit Vaši zesplatněnou hypotéku 3 mil. Kč a nemovitost prodat za nejvyšší možnou cenu. Vy tak získáte finanční prostředky na koupi vlastní nemovitosti. V případě, že situaci nebudete řešit nemovitost bude prodána v dražbě k uspokojení pohledávky banky a Vy nemusíte získat již žádné finance, jelikož v dražbách jsou nemovitosti prodávané i za 2/3 ceny a ještě musíte zaplatit veškeré náklady spojené s dražbou.

Můj syn má u mě trvalé bydliště a zjistili jsme, že má exekuce 200.000Kč. Přišel k nám exekutor a polepil veškerý majetek k zabavení. Co mám dělat? Nemám z čeho zaplatit. Můj příjem je 10.000 Kč. Můžete mi pomoci?

Samozřejmě máme zde více způsobů řešení.

 1. Vyplatíme  exekuci tj. oddlužíme Vás a následně Vám vyřídíme levný úvěr v bance.
 2. Poskytneme Vám nebankovní hypotéku, kde neřešíme registry ani nedokládáte příjem.
 3. Poskytneme Vám leasing nemovitosti, kde neřešíme registry ani nedokládáte příjem.

Píši Vám s prosbou o pomoc, sice už je asi pozdě! Mám exekuci 468.000 Kč. Odhad domu 1.500.000 Kč. Zítra se prodává moje nemovitost v dražbě! Nechal jsem situaci zajít daleko, pořád sem čekal, že mi někdo z rodiny půjčí a nepůjčil. Už jsem smířený, že o to příjdu. Můžete mi pomoci?

Ano, můžeme. Je zde několik způsobů řešení:

 1. Pokud jste již schopen řádně splácet - vyplatíme z vlastních prostředků exekuci a zabráníme tak prodeji nemovitosti v dražbě, nemovitost tak oddlužíme. Následně Vám vyřídíme nový hypoteční úvěr.
 2. Pokud jste již schopen řádně splácet - vyplatíme z vlastních prostředků exekuci a zabráníme tak prodeji nemovitosti v dražbě, následně  Vám vyřídíme nebankovní hypotéku nebo leasing nemovitost. U leasingu je nižší splátka.
 3. Pokud nemáte možnost splácet, tedy nemáte příjem, nemá smysl vyřizovat další hypotéku. V tomto případě můžeme vyplatit exekuci, zabránit tak prodeji v dražbě a nemovitost nabídnout a prodat za nejvyšší možnou cenu běžným způsobem. Vy tak získáte finanční prostředky na koupi vlastní nemovitosti. V případě, že situaci nebudete řešit nemovitost bude prodána v dražbě k uspokojení pohledávky a Vy nemusíte získat již žádné finance, jelikož v dražbách jsou nemovitosti prodávané  za 2/3 ceny a ještě musíte zaplatit veškeré náklady spojené s dražbou.

Online žádost o vyplacení exekuce

Nezávazná žádost o vyplacení exekuce. Na základě Vámi zadaných údajů předběžně posoudíme Vaši žádost. Poté Vás budeme kontaktovat.

Jméno a příjmení
Rodné číslo
Telefon
Email
Adresa nemovitosti
(ulice, č.p., město, psč)
Přibližná cena nemovitosti
Druh nemovitosti
Požadovaná výše úvěru
Jste vlastníkem nemovitosti
V jaké výši máte exekuci ?
Váš měsíční příjem celkem
Máte záznam v registrech?

Na základě Vámi zadaných údajů předběžně posoudíme Vaši žádost. Poté Vás budeme kontaktovat. Vámi sdělené údaje považujeme za důvěrné.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte telefonickou centrálu 723 100 166.

Chcete hypotéku? Neprošli jste v bance? Nemůžete dostatečně prokázat své příjmy? Máte záznam v registru dlužníků? To nám nevadí! My Vás neodmítneme!!! Chcete konsolidovat své závazky, kupovat, či rekonstruovat nemovitost, nebo peníze využít libovolně na cokoliv chcete? Máme menší požadavky na bonitu klientů než banka, se srovnatelným úrokem jako banka. U nás hypotéku získá téměř každý bez problémů až na 30 let !!! Nemusíte prokazovat účel !!! Vycházíme vstříc potřebám klientů !!!!